Nejoblíbenější svatební účesy

19.04.2023
Správný účes může udělat doslova zázraky a posunout Váš svatební vzhled na úplně jinou úroveň.

Proto jsem se rozhodla napsat článek o nejoblíbenějších svatebních účesech, které jsou stále velmi populární mezi nevěstami.

1. Vysoký drdol 

Vysoký drdol je stále velmi populární svatební účes a jeho moderní pojetí mě opravdu baví. Nejen, že je velmi elegantní a vypadá skvěle s každým typem šatů, ale hlavně je to něco víc, než jen vlny. A co si budeme, která nevěsta by nechtěla v tento den být naprosto výjimečná?  Drdol může být zdobený pěknou ozdobou, stylovou korunkou, nebo květinami.  

2. Volné vlny 

Volné vlny jsou snad nejoblíbenějším účesem posledních let. Baví mě, že je tolik stylů vln, že si vybere každá nevěsta dle svého. Jedná se například o romantické jemné vlny, definované vlny, objemné vlny, holiwoodské vlny, nebo vlny jemně sepnuté do přirozeného účesu. Ozdobit můžete věnečkem, stylovou ozdobou, nebo jen čisté vlny. 

3. Spodní drdol  

Přiznám se! Můj nejoblíbenější. Dá se dělat na milion variant. Hladký, vlnitý, volný, s volnými prameny, nebo prostě "boho". Je nesmírně odolný (vydrží snad všechno, kromě koupaní v bazénu.) Drdol nádherně doladí stylová ozdoba, nebo třpytky přímo na účes, drobná květina a jemný věneček. Jen si to představte. 

5. Pletený účes 

Pletený účes, neboli pletenec. Může být vlnitý, nebo strukturou podobný copu. Je též velmi romantický a vypadá skvěle s volnými šaty. Tento účes může být zdobený květinami nebo jinými ozdobami. 

Pořád si nevíš rady? Mrkni na reálnou práci na sociálních sítích @makeup_by_janikaso, nebo si nech poradit na zkoušce.