Nejoblíbenější svatební líčení 

18.08.2022

Svatba je jedním z nejdůležitějších dnů v životě každé ženy a správné líčení může udělat zázraky. 

Jaké je nejpopulárnější líčení mezi nevěstami? 


1. Přirozené líčení 

Přirozené líčení je stále velmi populární mezi nevěstami. Tento styl líčení zdůrazňuje přirozenou krásu a vypadá velmi elegantně. Používají se převážně jemné barvy, které podtrhnou Vaši přirozenou krásu. Tento styl líčení je vhodný pro každou nevěstu, která chce vypadat přirozeně upravená a elegantní. 

2. Smokey eyes 

Smokey eyes jsou dalším oblíbeným svatebním líčením. Tento styl líčení je vhodný pro nevěsty, které chtějí vypadat dramaticky a sexy. Používají se tmavé barvy, které se postupně rozplývají směrem k očnímu koutku. Tento styl líčení je vhodný pro večerní svatby a pro nevěsty, které chtějí vypadat odvážně. Zvýrazněné oči krásně vynikají na fotografiích. 

3. Nude lips 

Nude lips jsou dalším oblíbeným svatebním líčením. Tento styl líčení zdůrazňuje přirozenou krásu a vypadá velmi elegantně. Používají se jemné barvy rtěnek v nude odstínu, které podtrhnou Vaši přirozenou krásu. Tento styl líčení je vhodný pro každou nevěstu, která chce vypadat přirozeně a elegantně. 

4. Cat eyes

 Cat eyes jsou dalším oblíbeným svatebním líčením. Tento styl líčení zdůrazňuje oči a vypadá velmi elegantně. Používají se převážně tmavé barvy u linie řas, které podtrhnou Vaše oči a protáhnou je do kočičího oka. Chcete vypadat sexy? Pak právě kočičí oči jsou pro Vás! 

Svatební líčení je velmi důležitou součástí Vaší svatby. Sledujte tipy také na FB a Insta @makeup_by_janikaso a najděte si líčení, které bude dokonale ladit s Vaším stylem a osobností. A hlavně si užijte tento nezapomenutelný den!