Jak si vybrat svatební vzhled?

18.08.2022

Chcete být tou nejkrásnější nevěstou, ale stále nevíte pro jaké svatební líčení a účes se rozhodnout? Pak jste tu správně. Dnes se společně podíváme na postup výběru nejlepší varianty pro Vás. 

Svatební líčení a účes

Svatba je jedním z nejdůležitějších dnů v životě každé ženy. Aby všechno bylo dokonalé, je třeba pečlivě zvolit nejen šaty, ale také líčení a účes. 

Jak si tedy vybrat svatební vizáž, která bude dokonale ladit?

1. Zvažte styl svatby

Je důležité zvolit líčení a účes, které budou odpovídat stylu Vaší svatby. Pokud se jedná o tradiční svatbu, můžete zvolit klasické kouřové líčení a hladký účes. Pokud se jedná o svatbu v přírodě, můžete zvolit přirozené líčení a volný účes doplněný třeba o květinovou dekoraci, nebo věneček do vlasů. Chystáte svatbu na zámku? Pak se nemusíte bát vysokého drdolu, nebo tzv. zdobenějšího účesu s větší ozdobou. 

2. Zohledněte barvu šatů

Barva šatů je také důležitá při výběru svatební vizáže. Pokud máte bílé šaty, můžete zvolit světlé lesklé líčení, kouřové a romantický účes ve stylu drdolu, nebo hollywoodských vln. Máte svatební šaty v nude odstínu, nebo ivory? Pak bych zvolila matné stíny, jemné nude toný, lesklou rtěnku. Máte šaty zdobené kamínky? Přidejte na víčko pigment, doladí tak celý vzhled. Pokud máte šaty v jiné barvě, zohledněte tuto barvu při výběru líčení. 

3. Zvažte tvar obličeje

Každý tvar obličeje vyžaduje jiné líčení a účes. Pokud máte kulatý obličej, můžete zvolit například vysoký účes, pramínky do obličeje a líčení, které opticky prodlouží obličej. Pokud máte oválný obličej, můžete zvolit volný účes, vyčesaný, bez pramínku do obličeje a přirozené líčení.

4. Nezapomeňte na osobnost

Je důležité zvolit líčení a účes, které budou odpovídat Vaší osobnosti. Pokud jste spíše přirozená a nenosíte moc líčení, zvolte přirozené líčení. Pokud jste naopak odvážná a ráda experimentujete, můžete zvolit výrazné líčení a extravagantní účes. 

Svatební vizáž je důležitou součástí Vaší svatby. Proto volte vždy profesionální vizážistku, kde si budete jisté kvalitou produktů, jejím stylem líčení, výdrží a rozhodně musíte odcházet spokojené už po zkoušce svatební vizáže. Sledujte instagram a facebook @makeup_by_janikaso, kam pravidelně přidávám inspiraci a najděte si líčení a účes, které budou dokonale ladit k Vašemu stylu. 

Užijte si tento nezapomenutelný den!


Svatební vzhled 

Nejoblíbenější svatební účesy. 

Pokud uvádíte důležitá slova či myšlenky, použijte pro zvýraznění textu citaci.

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et.