Jak si vybrat vizážistku?

18.08.2022

Dnes a denně se setkávám s klientkami, které doslova utíkají od špatné vizážistky a na poslední chvíli hledají záchranu. Což mnohdy může být opravdu problém.

Jak se nenapálit a vybrat si na poprvé správně?


Reference  

Podívejte se na recenze (google, facebook, instagram...) Reference Vám řeknou opravdu hodně. Spokojené klientky, které si udělají čas napsat recenzi mluví za vše. 

Portfolio

 Jedna fotografie nestačí. Podívejte se na líčení různých žen. Hlavně na ne-modelkách. Modelku dokáže nalíčit každý, ale jak vypadá práce na běžné klientce, na vrásčité pleti, nebo atypických tvarech?

Cena

Pokud narazíte na nízkou cenu, je to podezřelé. Vizážistka si pravděpodobně není jistá svojí prací, nebo nemá tak kvalitní produkty. Do ceny je nutné zohlednit čas, produkty, cestovní náklady, nájem studia, náklady (spojené s podnikáním) apod... 

Zkušenosti

Zeptejte se, jak dlouho líčí, češe a s jakou kosmetikou pracuje. Kolik klientek vizážistka má? Je rozdíl líčit 10 let a mít jednu klientku za měsíc, nebo pracovat 3 roky a za týden mít 5-7 klientek. 

Zkouška

Nejste si jistí? Řekněte si o zkoušku líčení a účesu. Nemusí jít zrovna o svatbu, abyste si mohli říct o zkoušku. Lepší si vyzkoušet předem, kdy máte prostor na změnu, než na ostro nebýt spokojená. 

Vizáž ovlivní to, jak se budete cítit. Nepodceňujte správnou přípravu.